ABRASIIVID

Tõstke tööprotsessi efektiivsust ja vähendage tootmiskulusid rakendades 3M™ innovaatilisi lihvimislahendusi.

ABRASIIVID – 3M

Abrasiivid alates märglihvimiseks sobilikust liivapaberist kuni uusima 3M™ Cubitron II™ kaubamärgi all tuntud keraamilise abrasiivimineraalini. 3M™ on läbi aastakümnete olnud stabiilne suunanäitaja erinevate materjalide pinnatöötluse alal.

Nende poolt toodetud abrasiivlahendused võimaldavad töödelda nii metalli- kui puitpindasid – alustades servade faasimisest ja lõpetades kerge kraadi eemaldamisega detailidelt, kus tolerantsid on olulised.

ВЕРНОЕ РЕШЕНИЕ

Компания 3М – международная корпорация со столетней историей успеха. Компания производит тысячи уникальных продуктов и занимает лидерские позиции во многих отраслях, от материалов для охраны здоровья до товаров для дома и офиса.

Продукты компании 3М настолько распространены, что где бы вы ни были, дома или на работе, вы скорее всего найдете их в радиусе трех метров вокруг вас. Вся деятельность компании 3М базируется на научных открытиях. Первый след на Луне был сделан при непосредственном участии компании 3М. В 1969 году американский астронавт Нил Армстронг впервые ступил на поверхность Луны в специальной космической обуви, подошва которой была сделана из материала компании 3М.

3M™Cubitron II™ Abrasives. We know what it means to work hard every day. And we appreciate all those who do it. You inspire us to develop products that help make your job easier and more productive.

Rhodius Abrasive

RHODIUS Schleifwerkzeuge GmbH & Company KG on peakorteriga Saksamaal Burgbrohl-i linnas resideeruv pereettevõte , mis on asutatud 1952. RHODIUS toodab ja turustab ( rohkem kui 100 riigis üle maailma) laia valikut abrasiivtooteid lihvimiseks, pinnakarestamiseks , pinnatöötluseks jne.

Rosver S.R.L

1961 aastal asutatud Rosver S.R.L müüb oma Fast Grinder™ kaubamärgi abrasiive rohkem kui 40 riigis üle maailma. Tootevalik on peamiselt suunatud metallitööstusettevõtetele , kui nõutav on soodne hinna ja kvaliteedi suhe. Ettevõte pöörab suurt tähelepanu toormaterjalide kvaliteedile ning alltöövõtjate usaldusväärsusele , et tagada oma klientidele toimivad tooted taskukohase hinna ja usaldusväärse müügivõrgu kaudu.

Schmidts Polermedel

1905 aastal loodud Schmidts Polérmedel AB on perefirma, mida praeguseks juhib juba 4 põlvkond . Schmidts Polérmedel arendab ja toodab lihv- ning poleerimispastasid erinevatele materjalidele, pidades seejuures esmaoluliseks toodete kvaliteeti, loodussõbralikkust ning tarnekindlust.

Dynabrade Powertools

1969 aastal loodud Dynabrade Inc. on peakorteriga USA-s resideeruv globaalne ettevõte, mille toodanguks on kõrgeimatele kvaliteedinõuetele vastavad elektrilised ning õhutööriistad. Alates firma loomisest on Dynabrade Inc. olnud teenäitajaks innovatiivse disainiga unikaalsete käsitööriistade loomisel ning tootmisel. Tänud pidevale uurimis- ja arendustööle, kuuluvad Dynabrade tööriistad tänapäeval turul pakutavate hulgas töökindlaimate, pikaealisemate ja ergonoomilisemate hulka.