ISIKUKAITSE

Töötajate ohutuse tagamine kõigis tööstusharudes ning töötingimustes. Mugav ja integreeritud kaitse mitmesuguste ohtude eest hingamisteedele, peale, näole, silmadele ning kõrvadele.

TEHNOLOOGIAKONTSERN 3M™

100-aastase ajalooga rahvusvaheline kontsern, mis muudab maailma läbi teadusel ja innovatsioonil põhineva tegevuse.

Tuhanded 3M™ geniaalsetest toodetest hoiavad paljudes kategooriates liidripositsiooni – elektroonika, telekommunikatsioon, tööstus, tarbekaubad, kontoritarbed, tervishoid, turvatooted.

Nende portfell laiub alates meditsiinilistest materjalidest kuni kodu korrashoiuks vajalike tarvikuteni. Tõenäoliselt leiaksite praegugi enda lähedusest mõne 3M™ valikusse kuuluva leiutise.

3M kontserni koduleht

HINGAMISKAITSE

3M™ pakub kõrge kvaliteediga ühekordseid ja korduvkasutatavaid respiraatoreid ning motoriseeritud ja suruõhuvarustusega hingamiskaitsesüsteeme, mis vastavad kõikidele tööstuslikele ja muude kasutusalade poolt loodud nõuetele. Vastupidavad ka kõige äärmuslikemates töötingimustes!

NÄGEMISKAITSE

3M™ kvaliteetsed silmakaitsevahendid, sealhulgas esinduslik Peltor™ tootemark, on lisaks praktilisusele mugavad ja suurepärase disainiga. Kataloogis loetletud tooted esindavad täiuslikku kombinatsiooni inseneriteadusest, tehnoloogiast, kõrgest kvaliteedistandardist ning pidevalt arenevast tootelahenduste innovatsioonist.

PEA- JA NÄOKAITSMED

Garanteeritud tippkvaliteediga Peltor™ pea- ja näokaitsmed ning side- ja kuulmisvahendid on ideaalsed kasutamiseks mürarikastes ja ohtlikes töökeskkondades. Antud toodete puhul on mugavus ja kaitsevõime optimaalses tasakaalus.

KUULMISKAITSE

Kuulmiskaitsevahendite põhieesmärk on vähendada mürast põhjustatud kuulmiskaotuse juhtumite arvu töökohal.

3M™ Peltor™ ja E-A-R™ tooted on mürarikastes ja ohtlikes tööoludes kasutamiseks mõeldud kuulmiskaitsevahendite kaubamärgid, mis koos kuulmisseadmete tooteportfelliga tagavad nii parima kaitse kui mugavuse.

3M™ uued, Peltor™ X-seeria, kõrvaklapid põhinevad ainulaadsetel summutustehnikatel, mis koos voolujoonelise disainiga tagavad võrreldamatu summutuse.

3MTM PELTORTM X-SEERIA

Uued, 3M™ Peltor™ X-seeria kõrvaklapid pakuvad laia valikut erinevaid summutusastmeid, mis vastavad enamiku tööstuskasutuse vajadustele.

KEEVITUS

3M™ Speedglas™ keevitajatele loodud isetumenevad keevitusmaskid ja tarvikud pakuvad parimat näo-, nägemis- ja hingamiskaitset.

SpeedGlas™ keevitusmaske ja nende tarvikuid on stabiilselt arendatud alates 1981. aastast, mil esitleti esimest revolutsioonilist isetumenevat keevitusfiltrit.Tulemuseks on pidevalt uuenev ning kõrgeimatele nõudmistele vastav 3M™ Speedglas™ tooteperekond.

With our history of innovation, 3M provides cutting edge health and safety products for many industries.

Workers want their safety equipment to be comfortable, convenient and functional. They also want flexibility and style in their choice. Our newly expanded, industry leading personal protection equipment (PPE) has long offered safety solutions designed to meet the highest standards of excellence.